Profesionální servis na poli implantátů pro neurochirurgii

Firma Gravity Solution, s.r.o. nabízí kompletní sortiment implantátů pro neurochirurgii, hlavně na poli léčby hydrocefalu a neuroendoskopie. 

Dodáváme vysoce kvalitní implantáty, které jsou vysoce oceňovány po celém světě a využívány na mnoha předních českých, evropských i světových pracovištích.

Telemetrický senzor

Telemetrický senzor SENSOR RESERVOIR® představuje unikátní řešení, jak sledovat likvorový resp. nitrolební tlak u pacientů se zavedeným komorovým katétrem. SENSOR RESERVOIR® je implantabilní měřící jednotka integrovaná do rezervoáru (předkomory) a umožňuje neinvazivní měření pomocí telemetrické čtecí jednotky.

Více informací naleznete v přiloženém letáku

 

Firma Miethke rovněž sbírá data o provedených implantacích SENSOR RESERVOIR®. Proto žádá uživatele o spolupráci vyplněním jednoduchých formulářů. Pro zjednodušení komunikace jsme připravili interaktivní vyplňování. Pod níže uvedenými odkazy najdete jednotlivé formuláře. Kliknutím na tlačítko ODESLAT nejen odešlete kopii firmě Miethke, ale rovněž obdržíte vyplněný PDF formulář na svůj registrační email popřípadě na email, který si budete přát. V dalším kroku po odeslání máte rovněž možnost stáhnout PDF formulář přímo nebo jej vytisknout.

Formuláře jsou dostupné pouze registrovaným uživatelům. Pro přístup k formulářům se prosím přihlaste nebo zaregistrujte. Odkazy v sekci Uživatelská sekce vpravo nebo přihlášení přes přihlašovací formulář níže.

 

PDF Primary implantation SENSOR RESERVOIR®
PDF Follow-Up SENSOR RESERVOIR® Registry
PDF Revision SENSOR RESERVOIR® Registry