Profesionální servis na poli implantátů pro neurochirurgii

Firma Gravity Solution, s.r.o. nabízí kompletní sortiment implantátů pro neurochirurgii, hlavně na poli léčby hydrocefalu a neuroendoskopie. 

Dodáváme vysoce kvalitní implantáty, které jsou vysoce oceňovány po celém světě a využívány na mnoha předních českých, evropských i světových pracovištích.

Pro odborníky

Sekce pro odborníky slouží pro sdílení informací se vztahem k nabízeným artiklům, resp. problematice neurochirurgie. Zahrnuje přednášky, články, instruktážní videa, monografie a další materiály. Přístup je podmíněn registrací a je určen pouze lékařům nebo zdravotníkům.

Veškeré údaje zde uvedené, zejména způsoby léčby jednotlivých typů onemocnění, jsou pouze informativní. O diagnóze a léčebném postupu může rozhodnout pouze lékař v certifikovaném zdravotnickém zařízení (dle znění dle §2a zákona č.40/1995 Sb). Vezměte prosím v potaz, že nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám bez vyšetření lékařem. Autoři ani provozovatelé webu nenesou v této souvislosti žádnou odpovědnost.